A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Boll Ma  (Feat. Beka)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Featuring

Mc Beka


I

Adelina:
Pash plisin, a rrehet nona e f'mis tond?!
Me dhunu qiken sa motra a thua ban?!
Me shit ftyren e nderin a ban a jo?
Deri kur k'shtu mo dil i pari e thuj
k'saj dhune boll ma?!!!

Beka:
Ku ke pa mesusi nxansin me rreh?!
A bohesh ma i mençem provimin me ble, a?!
Pse ul koken a bohesh qe s`po sheh?!
Krejt pe shohim, s'po shkon mo,
a po u duket per nime qe u bo boll mo?!!!

II
Beka:
Thojn: n'Kosove, liria eshte ketu,
e une s`guxoj as naten me udhtu,
as deri n`Gjakov me shku,
ma e keqja s'guxoj as me kallxu!

N'mes t`dites kallashat t`qellojn,
atje nalt hetimet vazhdojn
ne i shohim pe s'tregojm...
Nuk ka mo a po a jo,
ngrite doren e thuj boll mo!!!

Adelina:
A eshte shqip me plaqkit, a?
A eshte shqip thika shpin?!
Se ti po get paske harru
qe dikur n`Bllace je shku.

E ni buk e ke nda,
e ke pas sikurvlla,
ku je ardh e ke vra?!?!
K'shtu mo jo jo u ba boll mo!!!

Boll ma!


Lyrics submited by Illy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018