A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Jetoj Se Te Dua


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Prej Fillimit..."


Nese duhet do te vdes
qe ti te jetosh
do te mbyllem n'burg t'perjetshem
qe ti tme besosh.

Cdo tradhti ty ta fal
se vec une t'kuptoj
do te mbyllem n'manastir
vetem mos t'lendoj.

Emrin tend ne mur
me gjak do ta shkruaj
nga shekulli i dreqit
une do te ruaj.

Para plumbit t'vdekjes
e para do te dal
nese duhet edhe kohen
per ty do ta ndal.

Nese duhet do t'jetoj
me lendimet e tua
por une kurr s'do te vdes
jetoj se te dua.

e-Cards (1)

2018-01-04 18:56:02
Emrin tend ne mur
me gjak do ta shkruaj
nga shekulli i dreqit
une do te ruaj.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018