A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - 21 Here


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hiti '06"


Ne ç`do gjë të shoh
ne ç`do ënderr te njoh
dhe nuk ësht rastesi
me nuk mund të genjej
është kjo që e ndjej
është më shumë se dashuri.

Kur te gjithë me lendojn
për asgjë më gjykojnë
une ik , e vi te ti

ku di ti qe e drejt
atje une lind e vdes
se je ti

Ref:
21 herë lus
21 herë puth
syt e tu

21 herë vdes
21 herë lind
se te kam ktu

21 deshirë
21 të mirë
enderrooojjë

nje fije e flokut tënd
buzët e po me çmend
ta ledhatooooooooj (2x)


Lyrics submited by Linduthka
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018