A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Frajerices


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/1998

1998-12-31T00:00:00

Song from the album:

"100% Zeshkane"

Song from the album:

"Ushtrine Time Do Ta Bej"


Ti je bukuroshe ne kete qytet
kurre kerkund nuk del vet
xhip mercedes e BMW qdo nate
tjeter kerr e ke,
s'rrin rehat
as ni kafic dit e nat me minic
ne qdo vajz tjeter gjeloze
hund perjpjet e tejkanoze

oj ti frajerica jon
hiq mir si ke punt
osht triler frajeri yt
me drog ty po ti mus hunt

ndoshta nje dite do te rritesh
nane se di a do te behesh
merre pak me te mir veten
s'do te jesh miss tere jeten
kalojn te gjith biznismenat
nje nga nje shkojn edhe trenat
e ti mbetesh ne stacion
droga leht ste leshon

oj ti frajerica jon
hiq mir si ke punt
osht triler frajeri yt
me dorg po ti mbush hund


Lyrics submited by  ardita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018