A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - S'ke Ku Shkon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Comments

(0)

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"The Best Of Adelina"


Sa ngadal Mendoj sa shpeiT jeTen e jetoj te gjith boten e kaloj udhetoj dhe shikoj.
Her Jam Keq e her jam mir e asnjehre nuk jam e lire gjithmon perreth keta zingjir vertet n'ashni qenka veshtir

Mos me shti inat se nuk po te shkon djalo spo ta don zemra po me fleT ajo nuk mendon thot se ti me don edhe ti e din e din per mu zemra ime tdon e kur zoti shpirtrat i bashkon djalo ske ku shkon.

Mendoo pakk per mu sa jam e lumtur kur te du mundohu pakez me te mir te jesh i keq nuk eshte veshtire pse me behesh qe sme don qenke i dobeT kur Aktron e un e di i imi je o merrem se qe ku me ke.

Mos me shti inat se nuk po te shkon djalo spo ta don...

Sa ngadale mendoj e sa shpejT jeten e jetoj...

Mos me shti inat Se nuk po te shkon...


Lyrics submited by Liinda [gl]
more...
lyrics.al © 2007 - 2018