A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Lajmëro


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Diva (Feniks)"


oh sa i bukur sonte
paske ble kemish te re
une prap e vetme
e ti me shoket po del

fanatik ne shtepi
sexy djal ne shoqri
knaqu zemer per ty
kam une nje befasi

do te rrezikoj un pas
teje do te vi
do te shikoj si
vallzojn tjerat per ty

do te zhvishem pak
i tmerruar do shikosh
do vallzoj e dridhem
mua dot me dashurosh

Ref.
sonte e perjet veq i imi ti je
gjitha do i bëj se me ke shpirt e jet
je i lir vazhdo nese gjen me mir lajmro
behu burr trego vetem mua ti me do

oh sa i bukur sonte
paske ble kemish te re
une prap e vetme
e ti me shoket po del

fanatik ne shtepi
sexy djal ne shoqri
knaqu zemer per ty
kam une nje befasi

do te rrezikoj un pas
teje do te vi
do te shikoj si
vallzojn tjerat per ty

do te zhvishem pak
i tmerruar do shikosh
do vallzoj e dridhem
mua dot me dashurosh

Ref.
sonte e perjet veq i imi ti je
gjitha do i bej se me ke shpirt e jet
je i lir vazhdo nese gjen me mir lajmro
behu burr trego vetem mua ti me do


Lyrics submited by Lena-ky Txt Osht I Shkruar Nga Adelina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018