A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Sepse Je Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

10/12/2008

2008-12-10T16:08:38

Song from the album:

"Diva (Feniks)"


Nuk kam me frike
Ty do ta them
Se jam,do te jem gjithçka
Ti me ke.

Me buzeqesh dhe nuk me flet
Krijon nje tjeter bote
Vetem per ne e malli me merr
Kur n'gjume ti fle
Pa gjume te te pres
Te te them e para "miremengjes".
Miremengjes baby
Miremengjes zemer
Miremengjes sepse...

Ref (4x):
Sepse je ti
Dhe ndjesia me e vogel merr kuptim
Sepse je ti
Me ke rilindur dhe ti e di
Dhe ti e di.


Lyrics submited by  nessa
more...
lyrics.al © 2007 - 2018