A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Me Merr


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Diva (Feniks)"


shum sy shikojn ,shum duar lakmojn
une enderrroj buzen si ta ledhatoooooj
qdo gje po ndizet ky vend po digjet
trupin me pervloon per syrin tend qe me shikoon

REF:
Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota me puth let nis lufta
Me puth se te dua
Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
Me puth let nis lufta
Me puth se te duaa

Akrepi qe helmoon shigjeta ime e shpon
nuk kemi shpetim kemi lind per dashuriiiiin
edhe toka le te dridhet
edhe qielli let permbyset askush smund ta ndal dashuuuurin pa fund me faaaaaaall........

REf:
Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota me puth let nis lufta
Me puth se te dua
Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
Me puth let nis lufta me puth se te dua

Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
Me puth let nis lufta
Me puth se te dua
Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
me puth let nis lufta
Me puth se te duaAAA

Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
Me puth let nis lufta
Me puth se te dua
Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
Me puth let nis lufta
Me puth se te dua

Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
Me puth let nis lufta
Me puth se te dua
Me merr jam e jotja
Me merr let digjet bota
Me puth let nis lufta me puth se te duaAAA


Lyrics submited by Dannja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018