A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - U Kall Be Daj  (Feat. Stupcat)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/07/2008

2008-07-01T15:54:43

Featuring

Stupcat

Song from the album:

"Diva (Feniks)"


adelina
islam.islam o isalam qa u bo be me ty
vedti
o um shkeli kerri pasha familjen
adelina
kuku bre islam qysh bre po une kum desht me te kallxu
vedati
se une ty te dashuroj adelin moj adelin se une ty te dashuroj adelin moj adelin
adelina
krejt qa pash islam ne ket jet ti per mu je i vertet te them te drejt te dashuroj po un ende spo guxoj
vedati
pse te gjith na kan zili adelin moj adelin pse te gjith na kan zili adelin moj adelin
adelina
zemra kurr ste ka harru por te gjith kan xhelozu lulen kur ma ki dhuru e kam dit qe shum te du
vedati
se un do te vi me kamion moj adelin moj adelin
se un do te vi me kamijon moj adelin moj adelin
adelina
kur te pash me kamion ishe te qe me shqetson ftyra jote po me gzon syri yt kur po vizllon
vedati
se ndoshta prap do te jemi bashk moj adelin moj adelin se ndaoshta prap do tejemi bahsk moj adelin moj adelin amannnnn adeelinn adelin o u kall u kall o daj
adelina
e gjith bota tash e din islam ti je tipi im urime islam pavarsija se fitoj dashurija


Lyrics submited by Finessa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018