A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Nga Zeroja Ne Fitore


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Best Of Adelina Ismaili"

Song from the album:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


100 vjet ket dit e kam prit
qe je si engjull te gjith sod me dit
na kan sha e vra ty e muu
por e di ja vlen me duruu.....

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Sa e sa deshen met kshkatrru
dhe pranoje shpesh je dëshpru
por ky popull kurr ska gabu
ju na deshet na keni shpëtu

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu

Me puthe me puthe pe mir e tkeqe o urime ne kemi fituu..


Lyrics submited by  saranda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018