A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Nga Zeroja Ne Fitore


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3

Comments

(0)

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Best Of Adelina Ismaili"

Song from the album:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


100 vjet ket dit e kam prit
qe je si engjull te gjith sod me dit
na kan sha e vra ty e muu
por e di ja vlen me duruu.....

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Sa e sa deshen met kshkatrru
dhe pranoje shpesh je dëshpru
por ky popull kurr ska gabu
ju na deshet na keni shpëtu

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu

Me puthe me puthe pe mir e tkeqe o urime ne kemi fituu..


Lyrics submited by  saranda
more...
lyrics.al © 2007 - 2018