A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Po Nanes Tende Cka I Bana


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/1998

1998-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Top Hitet"

Song from the album:

"100% Zeshkane"

Song from the album:

"Ushtrine Time Do Ta Bej"


1
Kur kalon fshehtas mshikon sa t harroj ti mperkujton me genjen, me thua se me don
degjoj tjetren e ke gjet mua mthoshe tkam perjet mos harro askujt borgj si ka met

Ref:
Se un jeten time do ta shijoj, do te ik shum larg ,un do t`jetoj, se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X
2
Qan ofshan thua se s shkon e me tjetren ti gezon ca ka ajo qe mua me mungon
Thua familja sme lejon mirpo zemra askend s'degjon ,mos je rrens tregon qe nuk me do
Se une emrin tend nga zemra do ta shlyj, do t vij tjetri me dashuri ta lyj…
se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X


Lyrics submited by Im   emmaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018