A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Sma Ni Hic


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/09/2007

2007-09-18T17:15:55

babi babi a breh babi nuke di pse hargjon fjal mundesh lirshit me u mrrol por un sonte kam em dal
Ani ani ti moj mami mos bertit se ke veq qit qik sa te duahs mullem ne dhom se nga dritarja kom me ik.

ref:
unee vetem po du jeten me jetu se rinija e ka veq ni ilaq
me vallzu me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knaq se un po du me u knaq.

babi babi a breh babi nuk e di pse hargjon fjal mundehs lirisht me u mrrol por une sonte kom em dal
ani ani ti moj mami mos bertit se ke veq qit qik sa te duahs mbyllem ne dhom se nga dritarja kom me ik

ref
une vetem po du jeten me jetu se rinia e ka vetem ni ilaq me vallzu me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni s eun po du me u knaq se un po du me u knaq


Lyrics submited by Lulja Feat Mirja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018