A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili & Valon Maloku - Realitet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

13/12/2009

2009-12-13T20:55:37

shperndan nje fjal
ket vit ka lind djal

dua te jem pjes e jotja kosov ne evrop

me bes e shpresss
presim edhe nee

te na ftojn drejt ne zemer te saj kosov ne evrop

dua te zgjohem ne ket vend
ku zemra te buzqesh

ket vend un nuk ben te jem vet dhe un kam shtet

ti je ber shqiptar
ne krejt boten m'bar

do te bejm nje fillim te ri ne t' vjetren kosov kur munden te tjeret mundemi edheee nee

2x
realitet new porn kosoooovvvvv

shperndan nje fjal
ket vit ka lind djal

dua te jem pjes e jotja kosov ne evrop

me bes e shpresss
presim edhe nee

te na ftojn drejt ne zemer te saj kosov ne evrop

dua te zgjohem ne ket vend
ku zemra te buzqesh

ket vend un nuk ben te jem vet dhe un kam shtet

ti je ber shqiptar
ne krejt boten m'bar

do te bejm nje fillim te ri ne t' vjetren kosov kur munden te tjeret mundemi edheee nee

2x
realitet new porn kosoooovvvvv


Lyrics submited by  karina
more...
lyrics.al © 2007 - 2018