A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Hajde Qiko Sonte O Per Dark


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/03/2009

2009-03-03T19:16:21

Ani hajde qiko sonte per darke
se po te pret moj qik sofra thate
dal me shoqe s´rrihet bi ne gjum s´me flihet
e marr furken s´tirret ohohoo per at djal o moj nano zemra flak po me digjet o hej

ani hajde qiko sonte me nanen
sot nji jav qik ta ngjesim kanen
dal me shoqe s´rrihet bi ne gjum s´me flihet
e marr furken s´tirret ohohoo per at djal o moj nano zemra flak po me digjet o hejjjj

ohohoho per at djal moj nano zemra flak po me digjet o hejj

ani hajde qiko sonte me nanen
sot nji jav qik ta ngjesim kanen
dal me shoqe s´rrihet bi ne gjum s´me flihet
e marr furken s´tirret ohohoo per at djal o moj nano zemra flak po me digjet o hejjjj


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018