A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - I Din Meta Punt E Veta


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

i din meta punet e veta punet eveta letra e tradhton ne perbyllet jeta bab bab enac fiove lloto vera vera e ka gjelbrimin lloto puna nuk kan rezerva as kosova si koncerta stina ime tash po vjen per atdhen mala moni i din meta punet e veta punet e veta dhena e trapone i del i verteta as kosova nuk din nuk din aspakt per ir qka te bej te bej ena per liri ta boj enallc


Lyrics submited by  nita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018