A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Duro Zemer Duro


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

duro moj zemer duro mos qaj se behet mir

me lot mos vizato hartën e atdheut te lir me zemer paguaj me liri mos luaj jeto te ti por kosov tjeter mos ni
me zeemer paguaj me liri mos luaj jeto se vdiq por kosov tjeter mos nis
herojt lindin te vegjel edhe ketu
si gjithkund si gjith bot duro zemer duro se zemra nuk ka koh
me zemer paguaj me liri mos luaj jetoo se vdiis por kosov tjeter mos nis
me zemer paguaj me liri mos luaj jeto s vdis poor kosov tjeter mos nis

me zemer paguaj me liri mos luaj jeto se vdis por kosov tjeter mos nis (x3)


Lyrics submited by Blerta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018