A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Muri I Berlinit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

Muri i Berlinit tungatjeta
qdo kush i ka muret e veta..
gjithkush i don muret e veta
Muri i Berlinit tungatjeta.. (2)

Kështu thotë jeta
Kështu flet Jeta
i drojtoj disa gabime te vjetra, la la la la la la la la la
Po as drini së është Vogëlush
që shkrihen malet sikur prush,,
Drini i bardhë e Drini i Zi
përqafohen si të ishin Fëmijë
Kështu thotë jeta
kështu flet jeta i drejtohem me gabime te vjetra.. la la la la la la la la la la la aaaaaaa ?


Lyrics submited by  lumturije   vivakosova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018