A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Vetem Sonte


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

sa shpejt po iken kjo natë
e s'dua ta harroj
e s'dua të mbaroj
mos me le mu duar that
dua te perqafoj
dua te ledhatoj
duart një
zemrat një
plus akrepat njo mi njo

Ref:2x
Perreth neve dasshuri
lumturi e pa kufi
nise kete vit te mbar
puuthme sonte ne mesnat

sa shpejt po iken kjo natë
e s'dua ta harroj
e s'dua të mbaroj
mos me le mu duar that
dua te perqafoj
dua te ledhatoj
duart një
zemrat një
plus akrepat njo mi njo

Ref:4x
Perreth neve dasshuri
lumturi e pa kufi
nise kete vit te mbar
puuthme sonte ne mes


Lyrics submited by Xuffaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018