A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Prej Zeros Ne Fitore


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Comments

(0)

25/05/2009

2009-05-25T18:18:34

100 vjet ket dit e kam prit
qe je si engjull
te gjith sot me dit
na kan sha e vra ty e mu
por e di a vlen me duru

"uoooooooooo"

fitove fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu (2x)

...

sa e sa deshen me t´shkatrru
dhe pranoje shpesh je deshpru
por ky popull kurr ska gabu
ju na deshet na keni shpetu

"uoooooooooo"

fitove fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu (2x)

...

fitove fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu

me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu


Lyrics submited by Fjolla
more...
lyrics.al © 2007 - 2018