A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Prej Zeros Ne Fitore


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/05/2009

2009-05-25T18:18:34

100 vjet ket dit e kam prit
qe je si engjull
te gjith sot me dit
na kan sha e vra ty e mu
por e di a vlen me duru

"uoooooooooo"

fitove fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu (2x)

...

sa e sa deshen me t´shkatrru
dhe pranoje shpesh je deshpru
por ky popull kurr ska gabu
ju na deshet na keni shpetu

"uoooooooooo"

fitove fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu (2x)

...

fitove fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu

me puthe me puthe
te mir e t´keqe
of urime ne kemi fitu


Lyrics submited by Fjolla
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018