A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Ira


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/04/2015

2015-04-03T15:54:20

Nese e lire une
me ty flas vet
kjo nuk do te thote qe me ty
do t'shkoj n'krevet.

Jo s'me frikeson
as armatimi yt (!)
ore po ti qi edhe paret
se me ke ardh n'fyt.

Pak me te leju
ti shtepine ma merr
se krejt Kosoven
ma ke bere tmerr (!)

Mos harro,s'jam une kah fryen era
gjithmone kam qene dhe jam te IRA (!)

Hajde tash ngutu
e qitem haraq (!)
po apet nuk te du
e ti rri e plas.

Une jam njeri
e s'jam benzin
s'mundesh me me vjedh (!)
se veq aq ti din.

Po de po
ti je FBI
e deri dje mafi
tash s'qenke me ai. (!)

Ka dicka qe Adelina tregonte prej vitesh...


Lyrics submited by Leka
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018