A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Do Te Behemi Milioner


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T21:56:43

ouououououo hajde sonte ta festojm se esht dita jon ouououououou leri vujtet e hajdeni me u knaq lere luftet se tash esht dita me u knaq

hajde hajde te festojna sot na s kemi me vujte veq po dojna me u knaq. hajde hajde se sot esht dit e lir s kemi ma me vujt veq sot kena me festu (2x)

ouououououououou hajde sonte ta festojm se esht dita jon ouououououououo leri vujtet e hajde me u knaq lere luften se tash esht dita me u knaq

hajde hajde te festojm sot na s kemi me vujte veq po dojna me u knaq . hajde hajde se sot eshtedit e lirs kemi ma me vujt veq sot kena me festu ououououououououo.


Lyrics submited by Diedona Hajzeri
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018