A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Pink Panter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/11/2012

2012-11-10T02:00:59

2x
Sa i Mir Qe Je o Pink-Panter
Naventura Ti Gjithmon Me Merr
Me Ty Ngroh e Qesh Gjdo Femi
Un Mlua Miq Me Krenari..

Ref: 2x
Pink-Panter Pink-Panter
Gjdo Femij Ti e Gezonn
Pink-Panter Pink-Panter
Sa Gaz n'adhuron

2x
Sa i Mir Qe Je o Pink-Panter
N`aventura Ti Gjithmon Me Merr
Me Ty Ngroh e Qesh Gjdo Femij
Un Mlua Miq Me Krenari..

Ref: 2x
Pink-Panter Pink-Panter
Gjdo Femi Ti e Gezon
Pink-Panter Pink-Panter
Sa Gaz N`adhuron


Lyrics submited by Elii (33   vivakosova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018