A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Pse Po Qan Syzeza


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Prej Fillimit..."


Pse Moj Nan Po Qan Syzeza......
Kush Moj Nan E Ka Mashtru......
Zemren Kush Ja Ka Helmu...........
Dashurin Qe E Kerkoj, Kjo Syzeza Ja Dhuroj.........
Po Fatpremi E Shkatroj......
Qoh Moj Nan Tergoj Syzezes, Bukuroshes, Zemer Madh.....
Thuj Moj Nan Mos I Derdh Lotet Se Sat Fati I Ka Ardh...
Gutu Nan Se Ajo Sdi, Perendija E Ka Beku
Si Hyniq Qe Ec Ne Tok, Engjujt At E Kan Shpetu....
Thuj Syzezes Mos Vajto, Po Pret Djali Qe Te Do...
Jeten Don Me Ja Dhuru, Shpirtin Don Me Ja Gezu...
Shi Moj Nan Po Qes Syzeza Lotet Me Dor Po I Fshin Sa E Lumtur Esht Fatlumja, Me Ne Fund Kthehu Ndashurin


Lyrics submited by Burhanche
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018