A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Uragan çohen Krenaret


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Best Of Adelina Ismaili"

Song from the album:

"S'jam Sex Bomb"


Gjithmon sy loti kam mbajt,qe ta shoh Kosoven te lire..por prej sodit per armiqt plumbin n'ball e jo n'pansir.
Paloj plumbat nje nga nje per armiqt te flliqt te vjeter
plumb do tbahem e tju hidhem nlule t'ballit si kulqeder
plumb do tbahem e tju hidhem nlule t'ballit si kulqeder

ref
Me dy bomba,me dy gishta dot luftoj siq eshte tradita..
Flake e zjarr dot digjet toka
shkaut pushken ja gerrdita..

urtia,qendresa dhe krenaria,lufta,drejtsia,dhe Kosova nan..jane pjes e shqipes dy krenshe nuk ka kush qe mund ti ndan

JO as bomba automike nuk na ndan nga pavarsia Uragan qohen krenaret ta shohim se qeshte liria...
Me snajperk qelloj armikun m'u atu ne lule tballit ,le ta din pra e gjithbota se kosova eshte e shqiptaris..

ref
Me dy bomba,me dy gishta dot luftoj siq eshte tradita..
Flake e zjarr dot digjet toka
shkaut pushken ja gerrdita..

urdia,qendresa dhe krenaria,lufta,drejtsia,dhe Kosova nan..jane pjes e shqipes dy krenshe nuk ka kush qe mund ti ndan


Lyrics submited by  dardana
more...
lyrics.al © 2007 - 2018