A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Zotit


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Song from the album:

"S'jam Sex Bomb"


Thone se zoti i sheh te gjitha
por si duhet kan gabuar
cfare i ben kesaj bote
qe kaq rend na ka denuar
Ku je a sheh o zot se ne gezojm
se ne a ke meshir edhe ne denojm
ne fund te botes pse na hodhe
pse kaq rend na ke lenduar
ku je a sheh o zot
edhe ne gezojm
sdua tjetoj ne genjeshter zon e lire
neser zgjenjeshter kush po vuan per kta njerz
kush po len te vuaj
zdua jo jo zdua jo zdua jo zdua joojoooo


Lyrics submited by Albina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018