A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Ani Hajde Çiko


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/1998

1998-12-31T00:00:00

Song from the album:

"100% Zeshkane"

Song from the album:

"Ushtrine Time Do Ta Bej"


Ani hajde çiko sonte per darke
se pot pret oj qiko sofra that
dal me shoqe s m rrihet
bi ne gjum s me flihet
e marr votren s m dilet
ohh per at djal ohh moj nano
zemra flak pom digjet o hejj

haj hajte qiko sonte me nanen
sot ni jav qiko ta qesim katken
dal me shoqe srrihet
bij ne gjum sme flihet
e marr furken siellet
ohh per at djal ohh moj nano
zemra flak pom digjet o hejjjjjj

oooooo per at djal oo nanooo zemra flak pom dizet oo hejj

hajt hajde qiko sonte per darke
set pret o moj qiko sofra thate
dal me shoqe sm rrihet
e marr furken siellet
ohh per at djal ohh moj nanoo
zemra flak pom dizet oo hejjj


Lyrics submited by Bajram
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018