A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Adelina Ismaili - Per Ty Loqka Jem


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/09/2007

2007-09-09T22:35:34

100 vjet ket dite e kam prit
Qe je si engjull te gjithe sot me dite
Na kan sha e na kan vra ty e mu
Por e di a vlen me duru ooooo

Fitove fitove se je me i miri
Fitova fitova sepse te du
Me puthe me puthe te mire e te keqe
Oh urime ne kemi fitu

Fitove fitove se je me i miri
Fitova fitova sepse te du
Me puthe me puthe te mire e te keqe
Oh urime ne kemi fitu

Sa here sa deshen me shkatrru
Dhe pranoje shpesh je deshperu
Por ky haku kurre ska gabu
Ju luandeshet na keni shpetu ooooo

Fitove fitove se je me i miri
Fitova fitova sepse te du
Me puthe me puthe te mire e te keqe
Oh urime ne kemi fitu

Fitove fitove se je me i miri
Fitova fitova sepse te du
Me puthe me puthe te mire e te keqe
Oh urime ne kemi fitu

Fitove fitove se je me i miri
Fitova fitova sepse te du
Me puthe me puthe te mire e te keqe
Oh urime ne kemi fitu


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018