A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Mos Ma Gjuj Diellin Me Gurë


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1992

1992-12-01T00:00:00

Participating in

Festivali i 31-të në RTSH


Uje..jo nuk po dua uje mos ma gjuj diellin me gur veq per mua nuk eshte dielliiii mos mi hek syzit nga qielli ta ve syrin mbi onur ne ma gjujsh diellin me gur mos me shtjerr ne monopotee nuk eshte hene "prone privateeeeeee"(2X)
Ref: Se liria ime vret lere diellin nvend te vet lere diellin permbi ne......(2x)

Uje..jo nuk po dua uje mos ma gjuj diellin me gur veq per mua nuk eshte dielliiii mos mi hek syzit nga qielli ta ve syrin mbi onur ne ma gjujsh diellin me gur mos me shtjerr ne monopotee nuk eshte hene "prone privateeeeeee"(2x)
Ref: Se liria ime vret lere diellin nvend te vet lere diellin permbi ne......(2x)
Dua Dua nje bote tjeter......


Lyrics submited by vleraa




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018