A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - C'ka Te Beje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"The Best Of Adelina"


Aj ec e une vetem me nje sy e shikoj,se besoj qe do te mundem ti perballoj,koken e ngrita lart dhe vetulla shikoj e une shtryllem-ndryllem per bese kshtu nuk shkone.

Ref: Cka te beje une mos ta verej ate nxehtesi ne trupin time kur kalon ai mos ta ndjej,si te shtirem si te behem me to si te permbahem mos te vrapoj t'ia prke ato floke.

Afer mkalon e behet se pa dashje mprek,kerkon flaje buzeqesh nuk e din se du me vdek,ma len nje lule fshehtas e nuk me tregon,e une shryllem-ndyllem koka po me vlone.

Ref: Cka te beje une mos ta verej ate nxehtesi ne trupin time kur kalon ai mos ta ndjej,si te shtirem si te behem me to si te permbahem mos te vrapoj t'ia prke ato floke. (2x)


Lyrics submited by ToNi
more...
lyrics.al © 2007 - 2018