A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Çaji I Daloolit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/01/2013

2013-01-25T22:05:19

Ani mori qika,folni diqka,mamani zhagin,mamani bile zhagin.Mereni me men qa ish kan me shku nshkoll me kerr e me kali,me na pru aj gomari,mamani mori zhagin.Ku qka i paske farmerkat e mira ku i ke blee,kshyrja moj asaj flokt si vremqi ne dimer si me pas rreh.He magari thift ani thojke kishe une bukuroshe,po une jam bukuroshe,une jam bukuroshe.Kiss kiss baby ma bojke e tybe me dor mem prek sguxojke e tha kishe une bukuroshe,po une jam bukuroshe.Come on baby tha se une jam e reper e kom emrin etno melaqe u qyqe melaqet kofshin me ty plus ky melaqja ma boni me sy .

-Boll mo :O ....Ho erdhen,perzini qajat......

Ref: ANi qika ani,ecni e mos ngani oh oh oh lume per daden oo,ani qika ani,ecni e mos ngani o oh oh lume per daden o

Come on come on kuka ba iftari mushni qajat,mushni qajat,come on come on kuka ba iftari mushni qaja,mushni qajat....

Dje aj bali ish ardhen te banesa me BMW boje xhizentije kish mendu qe na nuk e dina qe e ka wc 10 metra prej shpie,kiss kiss baby ma bojke e tybe me dor kurr me prek sguxojke e tha kishe une jam bukuroshe,po une jam bukuroshe.Come on baby tha se une jam biznismen folke per pune per shpi e kerr,hup more i thash se nuk ma nin per ty,a di qka boni pisi ? - ja nisi me ma bo me sy/
/
/
-Boll mo :O ....Ho erdhen,perzini qajat......

Ref: ANi qika ani,ecni e mos ngani oh oh oh lume per daden oo,ani qika ani,ecni e mos ngani o oh oh lume per daden o

Come on come on kuka ba iftari mushni qajat,mushni qajat,come on come on kuka ba iftari mushni qaja,mushni qajat....


Lyrics submited by ToNi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018