A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - Po E Zeme


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/09/2014

2014-09-28T18:50:48

Me ka thene nje dite daja Ilaz
lopa e Mustafes paska pjell nje mac
n'Mitrovice nje qupe i ka humbur veshi
nuk po i pihet qumshti veq po tallem, keshi

Ref:
Cka ? hahahahaa
ani cka, ani cka, po e zeme
po e zeme
ani cka, ani cka, po e zeme
po e zeme

Edhe pse nje dite dikun larg ne fshat
ruaj vendjen drithi dua kete nat
plote hanger vit qerdhja ne Junik
plot me trimeri boten po cudit


Lyrics submited by  Takatlushja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018