A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Ismaili - T’Iqja


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  43

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/05/2018

2018-05-19T19:45:00

Music:

Florent Boshnjaku

Lyrics:

Adelina Ismaili


T'iqja është Boss Bossy
I pëlqen Rolls Royce-i
T'iqja s'ta lshon renin
T'iqja e rexh venin
T'iqja është me Zojat
T'iqja i sill lojrat
T'iqja s'ka pampersa
T'iqja ka Rolex-a

Hajde Hajde T'iqe
Hajde Hajde T'iqe
Hajde oj Hatixhe
Hajde qiko dixhe

T'iqja kallxon në mëngjes
I don't work I am Princess
T'iqja bënë shumë pak make up
Ta than cash-in rrak tak f*ck
T'iqja fol me gisht
T'iqja kan turqisht
Dimrit shkon në deti
T'iqja e han hekrin

Hajde Hajde T'iqe
Hajde Hajde T'iqe
Hajde oj Hatixhe
Hajde qiko dixhe

e-Cards (2)

U krijua nga Suela mehmeti 2018-06-18 15:14:32
Hajde hajde tiqe
Hajde hajde tiqe
Hajde oj Hatixhe
Hajde qiko dixhe
U krijua nga Suela mehmeti 2018-06-02 23:01:55
T'iqja esht boss bossi
I pelqen rolls royce-i

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018