A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Tahiri

Tags: Adelina Tahiri

Origin: Shkup      Age: 25   Zodiac sign: Dashi  
Adelina Tahiri is a very famous singer in pop music. Me nje karriere te gjate ne skene ajo ia ka arritur qellimit te saj dhe ka fituar shume zemra te rinjsh te cilet e admirojne pa fund. Adelina eshte aktive ne koncerte te ndryshme te organizuara ne vend dhe Disapore dhe fansat e saj nuk jane te pakte kudo qe shqiptaret ndodhen. Ishte viti 2008 kur kengetarja bukuroshe lancoi kengen e pare te shoqeruar me videoklip, e cila titullohej “Narciziod” dhe ne fund te vitit ajo publikoi kengen e titullu...

>> Full biography >>


  • Find Adelina Tahiri on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  476

Ani Ani (2015)

Nuk Jam Penduar (2010)

Eliksir (2008)


» Add A Song »


Dale Kadale
S'je Normal
Nje Kujtim
Ani Ani
Ma Mirë Pa Ty
Triljoner
Mjaft
Narcizoid
Heart On Fire
S'je I Pari

Translations (3)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018