A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Tahiri

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  517
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Adelina Tahiri is a popular singer of Pop music. Me nje karriere te gjate ne skene ajo ia ka arritur qellimit te saj dhe ka fituar shume zemra te rinjsh te cilet e admirojne pa fund. Adelina eshte aktive ne koncerte te ndryshme te organizuara ne vend dhe Disapore dhe fansat e saj nuk jane te pakte kudo qe shqiptaret ndodhen. Ishte viti 2008 kur kengetarja bukuroshe lancoi kengen e pare te shoqeruar me videoklip, e cila titullohej “Narciziod” dhe ne fund te vitit ajo publikoi kengen e titullu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Diana Tahiri

(Her sister)

Twitter

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Ani Ani (2015)

Nuk Jam Penduar (2010)

Eliksir (2008)


» Add A Song »

Dale Kadale
Vuaj
Ti Mos U Kthe
S'je I Pari
Manipulator
Ma Mirë Pa Ty
Ani Ani
Nje Kujtim
Triljoner
Mos Me Duaj Sot


Translations (3)


Related Artists:

Dina Shabani

Laura Krliu

Betime Zylali

Flutura Ajdari

Elia

Fortesa Hoti

Sheila Haxhiraj

Emmy

Ertila Koka

Viola Taçi


Tags: Adelina Tahiri

Adelina Tahiri in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018