A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Thaqi

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  58
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Adelina Thaqi is a popular singer of Pop music. Nëse çdo ditë e më shumë punoni për ta realizuar ëndrrën e jetës suaj atëherë një ditë ajo do të bëhet realitet. Kështu fillon karriera në muzikë e këngëtares Adelina Thaçi. Ajo që nga fillimi i karrierës së saj i është përkushtuar punës deri në arritjen e qëllimit. Si fëmijë e ka dashur muzikën dhe e ka improvizuar mikrofonin me lodra. Muzika për të është pjesë e jetës. Çelësi i suksesit të saj konsiderohet kënga "Shko", e komponuar nga Alfred K...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aurora Susuri

Diellza Kolgeci

Jehona Sopi

Mimoza Shkodra

Dafina Dauti

Monika Salihu

Alketa Vejsiu

Jeta Faqolli

Leonora Poloska

Eltina Minarolli


Tags: Adelina Thaqi, Adelina Thaci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018