A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Ne Martesen Tande Thirrem E Dashur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ne Martesen Tende"


Ne martesen tende thirrem e dashur
edhe pse zdo t'mundem un ta perballoj
me t'shiku me tjeter me fustan te bardh
ma mir t'qilet toka e te me mbuloj
Ne martesen tende thirrem e dashur
edhe pse zdo t'mundem un te perballoj
me t'shiku me tjeter me fustan te bardh
ma mir t'qilet toka e te me mbuloj

Ref:
Tash ti po martohesh gjdo gje ka mar fund
kam ngul syt me nje vend ethet me kan kap
ma ke ba me hile me ke lan kerkund
para zotit t'madh ke mem dhan xhevap(Ref:2her)

Smund t'sho prej lotve qe me kan vershu
a e man nmend mori vash BESEN ma pate dhan
tash ke ulur koken sikur nuk me njeh
edhe pse tan jeten bashk me mu je kan
Smund ta sho prej lotve qe me kan vershu
a e man nmend mori vash BESEN ma pate dhan
tash ke ulur koken sikur nuk me njeh
edhe pse tan jeten bashk me mu je kan

Ref:
Tash ti po martohesh gjdo gje ka mar fund
kam ngul syt me nje vend ethet me kan kap
ma ke ba me hile me ke lan kerkund
para zotit madh ke mem dhan xhevap


Lyrics submited by Lela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018