A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Qe Dy Vjet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/04/2012

2012-04-14T07:48:05

Qe dy vjet e disa muj
oh qe dy vjete e disa muj
dashni t'madhe kam pas me ty
ohh dashni t'madhe
aman dashni t'madhe kam pas me ty

Qe dy vjet e disa muj
oh dashni t'madhe
aman dashni t'madhe kam pas me ty

Aman aman shume pot lutem mori vajze
aman aman shume pot lutem more vajze
prej dashnise mos me u nda (2)

Pasha syte qei kam ne badh
pasha syte qei kam ne badh
z'gjatma doren t'ba bajsh hallall
ohh zgjatma doren aman zgjatma doren
t'ma bajsh hallall (2)

Aman aman shume pot lutem mori vajze
aman aman shume pot lutem more vajze
prej dashnise mos me u nda (4)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018