A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Bedati


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/04/2012

2012-04-14T07:48:05

Ooohhhhhhhhhhhhhh
Qysh na dul o mor ky BEDATE
N'shumo konaqe oh sunojn grate

Dikur moti dikur ish burrnija
Nuk guxojshin oh me fol fmija

Me ba burri gruse pak me i prite
Prej inatit ohh bjen e lige

Bahet burri me ja prek ashin
Ok ku t'rash te dy durt mu thafshin

Vishet gruja mor bash si zoje
Burri vet nuk guxon me i fole

N'qerap t'holla e n'kundra t'zeza
Shkova oj mjeri ohh more thote te tezja

I thote burri me fjalet e buta
Mos vano oj gru e po t'lutna

Mos fol shume oh more qyqane
Se per sherr ohh dicka spo dale

Per me nejt o po dalo oh n'kojshie
Kqyr e rujmi qata fmie

Se me ba e mem kajte fmija
Mos e m'prit oh njeri te shpia

Qashtu gruja po ja mbledh bete
Nuk ka qare njeri pa t'keqe

Ngoni shok oh c'ka me u kallxue
EeehhhheeeEEEEEEEEEEEEE
Jane shume do burra oohh hej
O z'ban me ju martuee ore hejjjjj


Lyrics submited by  ilira
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018