A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Ymrin Ma Shkurtoj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/12/2012

2012-12-08T16:00:37

Eh nisa kangen aman
ohh moj per me knue
ohh moj per me knue

Eh ma te bukres nane
ohh ja kam kushtue
ohh ja kam kushtue

Nane moj nane
dashnroen po e knoj
nane moj nane
jeten ma shkurtoi (2)

Eh q'ka pom vyn oj nane
ohh moj mu me rrnue
ohh moj me me rrnue

E se me tjeter ahh
oh veq ndrek me u que
oh vec ndrek me u que

Nane moj nane
dashnroen po e knoj
nane moj nane
ohh ymrin ma shkurtoi (2)

E ku po knoj aman
ohh moj pa vullnete
ohh moj pa vullnete

Eh kurr s'ja baj hallall
ohh moj gjer sa t'vdese
ohh moj gjer sa t'vdese

Nane moj nane
dashnroen po e knoj
nane moj nane
ymrin ma shkurtoi (2)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018