A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - N'kapinxhik Dola Me T'pa


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/12/2012

2012-12-08T16:00:37

Song from the album:

"Nkapixhik Dola Met Pa"


Tan diten po rri n'avli
me ta pa syrin e zi
po sillem neper oborr
veq prej larg ta baj me dore (2)

N'kapinxhik dola me t'pa
per ty malli m'paska ra
per ty malli m'paska ra

I kalova shate kojshi
veq ni kafe bashke me pi
veq ni kafe bashke me pi (2)

Ti n'at ane e une n'ket ane
deri sa t'vi rahat nuk jam
bane kafen se po vi
ni minute pa ty sun rri
bane kafen se po vi
ni minute pa ty spo rri (2)

N'kapinxhik dola me t'pa
per ty malli m'paska ra
per ty malli m'paska ra

I kalova shate kojshi
veq ni kafe bashke me pi
veq ni kafe bashke me pi (2)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018