A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - As Nuk T’shaj As Nuk T’nemi


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Sille Sille"


E moj e mira ani moj hyrie
E ku po shkon aj mu kan ta dije
Ta n'za rrugen nuk di qysh po pshtoj
E jam i ri o hajde valla sun duroj
Ta n'za rrugen nuk di qysh po pshtoj
E jam i ri valla sun duroj

(Refrein)
E as nuk t'shaj aman aman, jalla as nuk t'nemi
E hiq pa nal aman, ty t'permeni
Ty t'permeni, e mall pe kam aman
Ty met nale ty met nale
Mos ki dert oj qik se nuk dalin fjale, se nuk dalin fjale

E moj e mira qe pom rrin natan
E kush t'merr ty lumi aj ka than
T'marrsha une kam me kallen flak
E zdi i mjeri a e kam at nafak
T'marrsha une kam me kallen flak
E zdi i mjeri hajde a e kam at nafak

Refrein 1 x

Aman aman, po t'bajbe pash t'madhin Zot
qe esht njo e tjeter ska pa te marr un se la mori qik me men mos luj per ty tash sjam o jhuj per mu kush su ba sebep shyqyr Zotit tmora vet
mori qik me men mos luj per ty tash sjam o jhuj per mu kush su ba sebep shyqyr Zotit tmora vet


Lyrics submited by Dita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018