A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Cajin Kur Ta Pish


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/05/2009

2009-05-09T10:54:50

Qaijn kur ta pish aman aman
Qitja pak limane
Qaijn kur ta pish aman aman
Qitja pak limane
Sa per hater tem moj vajz
Sa per hater tane
Sa per hater tem moj vajz
Sa per hater tane

Ujin kur ta pish aman aman
Mos e turbullo
Ujin kur ta pish aman aman
Mos e turbullo
Fort te lutem ty oj vajz
Kurr mos me harro
Fort te lutem ty oj vajz
Kurr mos me harro

Zogu e don malin aman aman
Peshku e don detin
Zogu e don malin aman aman
Peshku e don detin
Te kam dashtur ty oj vajz
Ma shum se vetvetin
Te kam dashtur ty oj vajz
Ma shum se vetvetin

Dola ne dritare aman aman
Une tuj shikju
Dola ne dritare aman aman
Une tuj shikju
E harrova veten oj vajz
Per ty tuj mendu
E harrova veten oj vajz
Per ty tuj mendu
Aj q'ka me ba me hek ket merzie
n'kafe n'kafe gjithe diten po rrie


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018