A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Batishan


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/01/2013

2013-01-16T15:58:35

N'fshat ka qen nje bukuroshe
nder kto qikat ma e mir
iku ajo me harroj
e ma bani zemren hi
qka ka qen nje bukuroshe
nder kto qikat ma e mir
iku ajo me harroj
e ma bani zemren hi.

refreni
ja eja Batishan
mos me le vet
se jam gjunah
kur e din se sa te du
pse me ke tradhtu
eja eja batishan
mos me le vet
se jam gjunah
kur edin se sa te du
pse me ke tradhtu.

Do te mundohem
zemres time
ne vetmi ti boj shoqri
un gjithmon dot rrnoj me shpres
pse me len pa dashuri
do te mundohem
zemres time
ne vetmi ti boj shoqri
un gjithmon dot rrnoj me shpres
pse me len pa dashuri.


Lyrics submited by Mendi-ch   Xhenita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018