A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Shkuan Ditet E Qiknis


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2009

2009-02-10T13:56:17

Ej po vin krushqit nan renda renda
e ajt dil moj nan ti shtini mrenda
e shtini mrenda nan me pushue
e se kan ardh oj nan mem mar mue.

refreni 2 her
Ooooooooooh eeeeeeej
por sa dola prej shtepis
shkuan ditet e qiknis
udha mar mtha nana bij
tui fshi lotet me shami.

Ej tan me rend une gryk i mora
e pa derdh lot un sun durova
ma ban hallall o moj nan e ngrata
ju lash rehat o moj lum kunata.


Lyrics submited by Mendi-ch
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018