A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Jam Ftoh Nga Kjo Jet


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/06/2013

2013-06-24T23:46:10

Song from the album:

"Nkapixhik Dola Met Pa"


Po kendoj sot me mall
se jam mbush me vaj
edhe vaji mka shperthy
jo spo muj me ndal
po kendoj sot me mall
se jam mbush me vaj
edhe vaji mka shperthy
jo spo muj me ndal.

refreni 2 her

Kam has ne tradhti
e ndarje pa fjal
jam mbetun ne vetmi
e sun po boj ball
jam ftoh nga kjo jet
nuk ka dashni mo
nuk ka mo fjal as bes
rren asht kjo dunja.

E kaluara me ka vra
jo smuj me harru
ardhmerin me se shoh
syt me jan verbu
e kaluara mke vra
jo smuj me harru
ardhmerin me se shoh
syt me jan verbu.


Lyrics submited by Mendi-ch
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018