A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - O Syno I Zi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Luj Me Qef"


O syn oj zi, o syn oj zii
lumi un per ty-2x
tana vendet i kalova ne fund erdha te ty amaan, tana vendet i kalova ne fund erdha te ty.

Oj dashnore lule moj un te kam dasht per her
Oj dashnore lule moj un te kam dasht per her,

zemres time ti besojsh se sjam djal me sher aaaman
se sjam djal me sher,
zemres sime ti besojsh se sjam djal me sherr amaan, se sjam djal me sherr.

o rrushi zi, o rrushi zi , pa ty sun po rri,.o rrushi zi, o rrushi zi , pa ty sun po rri

shyqyr zoti na bekoj mes nesh dha dashni - 2x

refreni:
Oj dashnore lule moj un te kam dasht per her
Oj dashnore lule moj un te kam dasht per her,

zemres time ti besojsh se sjam djal me sher aaaman
se sjam djal me sher,
zemres sime ti besojsh se sjam djal me sherr amaan, se sjam djal me sherr.


Lyrics submited by  Kumanova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018