A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Amanet Ta Lo Oj Vajz


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Mimoza"


Dot vdes ni dit shpirti ka mem lan dot vdes
Veq ni frym un kam me dhan
Nuk kam forc mo me duru
Se per ty sdu me jetu
Dot vdes ma mir un te vdes
Nuk kam forc mo me duru
Se per ty sdu me jetu
Dot vdes ma mir un te vdes

Jam ba i hutuar tuj fol me vetvetin
Kam qen i harruar i harruar mbeta

Dashurin e zune loj
Se i ke moj ment e fmis
Moj vajz e zune asgja
Amanet ta la me goj
Dashni tjeter mos me nis
Moj vajz se pa t'vra se la

Dashurin e zune loj
Se i ke moj ment e fmis
Moj vajz e zune asgja
Amanet ta la me goj
Dashni tjeter mos me nis
Moj vajz se pa t'vra se la

Nese nese lotet me pikojn nese
Edhe gjumi nuk pom merr
Shum i drejt kam qen per ty
Edhe smundesh mem kqyr n'sy
Aman sguxon mem kqyr n'sy
Shum i drejt kam qen per ty
Edhe smundesh mem kqyr n'sy
Aman sguxon mem kqyr n'sy

Jam ba i hutuar tuj fol me vetvetin
Kam qen i harruar i harruar mbeta

Dashurin e zune loj
Se i ke moj ment e fmis
Moj vajz e zune asgja
Amanet ta la me goj
Dashni tjeter mos me nis
Moj vajz se pa t'vra se la

Dashurin e zune loj
Se i ke moj ment e fmis
Moj vajz e zune asgja
Amanet ta la me goj
Dashni tjeter mos me nis
Moj vajz se pa t'vra se la


Lyrics submited by Une
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018