A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Dy Zogj T Malit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2013

2013-02-06T18:08:57

Song from the album:

"Dy Zogj T Malit"


qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

tani je i vetem askush nuk te ndihmon qdo veper e jotja tani do te peshoj kur ti shohesh mekatet ke me u befasu qfar qenka kjo liber qe krejt i ka shenu 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

mjer per at qe Zoti te verber ka me ngjall e qe nuk ka sheja te sexhdes ne ball ke mohuar zoti sa ke qen n dynja tash shijon denimin hiq pa ja da 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj


oh sa dit e vshtir dielli permbi kok ate dit ske mik jo nuk ke as shok prapa shpine libri kujt ka me ju dhan denimi All-ahut do te jet shum i rand 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

kjo dit more vlla e gjat mijra vjet jo nuk pe njeh nana te birin e vet te kaplon trishtimi te kaplon huti kur dilsh para Zotit me dhon llogari 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

ura e siratit o vlla po na pret esht e vetmja shpres per me dal ne xhehnet nese ske besu kemba do te rreshqet e te kaplon zjarri si vullkan i nxeht 2x


qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

ate dit ka ftyra qe bejn drit si hanë nen hijen e arshit ata kan me kan per ta nuk ka lodhje as nuk ka merzi ata kan shperblime hiq pa kufi 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj 2x


Lyrics submited by Arkty
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018