A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - O Ku Krisi Pushka Prom


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/08/2009

2009-08-31T18:49:41

Song from the album:

"Dy Zogj T Malit"


aaaa Zo kur krisi pushka prame qa tjet bo c'ne katun than se e vran isufin pram eee kaj nane kaj than se e vran isufin pram e kaj moj e zeza nane.

Amanet o shokt e mi amanet o po ua la mos me qen qeter tu daj,mos me mat me terezi se nuk kishte gje ma zi....kaj nane kaj se nuk kishte gje ma zii kaj e zeza nan.

Amanet ore vlla zi per mua sa do mbajsh sa do te mbajsh zii per mu..Sa tmar kalin n'mal me shku e ta mbushi plot me dru e nga mbrapa dikush me ndihmu njoni krah ma ke dhan mu e kaj moj nane kaj njonin krah ma ke dhan mu e kaj e zeza nan.

OOO amanet o ti oj moter zi per mu sa do mbajsh..sa do mbajsh zi per mu do tri vlla ti me tkallzu diss te huj un jam qellu diss te huj jam jabangji atje smlan vlla me mbajt zi aa kaj nane kaj atje smlan vlla me mbajt zi e kaj e zeza nane.


Lyrics submited by Bibi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018