A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Diellza


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ne Martesen Tende"


S'pari her dola me ty
e 'zuna ket pun mahi
spari her dola me ty
e zuna ket pun mahi
kurr mendja sum ka shku
un me ty meu dashuru
kurr mendja sum ka shku
un me ty meu dashuru.

REFRENI
Diellza diellza moj
jam djal qet besoj
zemren ta kam fal
hiq pa fol me goj
diellza diellza moj
jam djal qet besoj
zemren ta kam fal
hiq pa fol me goj.

Perqdo pun o nket jet
vazhdimisht njeri shpresone
perqdo pun o nket jet
vazhdimisht njeri shpresone
se nafakes nuk i dihete
at vet Zoti e cakton
se nafakes nuk i dihet
at vet Zoti e caktone.


Lyrics submited by rannda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018