A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adem Ramadani - Sot A Neser


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ne Martesen Tende"


A shume fjal m'kan than mu per ty
se ti je lazdru,

me shum djem po del gajle se ki
edhe pse m'ke mu (2x)

Sot a neser do t'largohem,
se t'kam duru boll,
ma mir heret se sa von
jo nuk shkon me zor (2x)

Dalim me shetit ne te dy,
qdo djal ti e shikon,

Nuk te vjen gjynah aspak per mu
se din se m'shkatron
nuk te vjen gjynah aspak per mu,
nervat mi shkatron

Sot a neser do t'largohem
se t'kam duru boll
ma mir heret se sa von
jo nuk shkon me zor (4x)


Lyrics submited by Berat
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018